Можливості щодо фінансування авторів

Інститут Великого князівства Литовського. Оголошено шостий конкурс на здобуття Премії імені Юліуша Бардаха за кандидатські дисертації, захищені у 2022–2023 рр.
Дедлайн подачі заявок: 28 січня 2024 р.
https://monitorwolynski.com/uk/news/5327-nagroda-imienia-juliusza-bardacha-2024?fbclid=IwAR1lXgd-cGllWHnSWuf__AkEjSH0zj3M454VMaEmO0uzqJ3LWL2slCQKzvU                           


IWM. Стипендія Junior Visiting Fellowship спрямована на підтримку досліджень українських вчених, які закінчують або нещодавно закінчили навчання в докторантурі.
Дедлайн подачі заявок: 28 січня 2024 р.
https://www.iwm.at/program/ukraine-in-european-dialogue-junior-fellowship


VUIAS. Стипендії VUIAS Fellowships in Ukraine для науковців для реалізації дослідницьких проектів з усіх академічних галузей та участі у віртуальному та гібридному житті Інституту.
Дедлайн подачі заявок: 31 січня 2024 р.
https://application.vuias.org/2024/fellowship-guidelines/


Applied Microbiology International. Дослідницький грант для новопризначених викладачів, які мають перше постійне академічне призначення у вищому навчальному закладі, і може бути використаний для започаткування їхніх мікробіологічних досліджень.
Дедлайн подачі заявок: 30 квітня 2024 р.
https://appliedmicrobiology.org/membership-community/grants-awards/new-lecturer-research-grant.html


EuROBIN, Horizon Europe. Конкурс каскадного фінансування для третіх сторін (FSTP /Open Call #2), сума фінансової підтримки складає до 60 тис. євро на кожний проект, пов’язаний з робототехнікою.
Дедлайн подачі заявок: 14 лютого 2024 р.
https://eurobin-project-2oc.fundingbox.com


Національний фонд досліджень України. Конкурс проєктів «Наука для  зміцнення обороноздатності України» на фінансування колективних наукових прикладних проєктів, спрямованих на зміцнення обороноздатності України та забезпечення її спроможності реагувати на мілітарні виклики.
Дедлайн подачі заявок: 15 січня 2024 р.
https://nrfu.org.ua/contests-posts/2023-02-nauka-dlya-zmicznennya-oboronozdatnosti-ukrayiny/


Національний фонд досліджень України. Конкурс проєктів з виконання наукових досліджень і розробок «Передова наука в Україні» на надання грантової підтримки.
Дедлайн подачі заявок: 22 січня 2024 р.
https://nrfu.org.ua/contests-posts/2023-03-peredova-nauka-v-ukrayini/


Wellcome. Welcome Early Career Awards - ця схема передбачає фінансування дослідників, які починають кар’єру з будь-якої дисципліни і готові розвивати свою дослідницьку особистість, завдяки інноваційним проектам яких будуть внесені зміни в розуміння,  покращення життя, здоров’я та добробут людей.
Дедлайн подачі заявок: 15 лютого 2024 р.
https://wellcome.org/grant-funding/schemes/early-career-awards


Уряд Польщі. Набір на XXII стипендійну програму Уряду Польщі для молодих вчених з країн Східної Європи, Центральної Азії та Кавказу.
Дедлайн подачі заявок: 1 березня 2024 р.
https://studium.uw.edu.pl/programy-stypendialne/program-rzadu-rp-dla-mlodych-naukowcow/nabor-do-programu-rzadu-rp-dla-mlodych-naukowcow/                                


Medical Research Council. Подайте заявку на фінансування прикладних досліджень, спрямованих на вирішення глобальних проблем у сфері охорони здоров'я та подолання нерівності.
Дедлайн подачі заявок: 13 лютого 2024 р.
https://www.ukri.org/opportunity/applied-global-health-research/                                       


MND Association. Різноманітні гранти на фінансування передових біомедичних досліджень.
Дедлайн подачі заявок: залежить від гранту.
https://www.mndassociation.org/research/for-researchers/apply-for-funding                


CRDF Global. Гранти на публікацію статей для науковців, техніків та інженерів, які спеціалізуються на секторі CBRNE.
Дедлайн подачі заявок: 31 січня 2024 р.
https://www.crdfglobal.org/funding-opportunities/article-publishing-fee-support-for-scientists-technicians-and-engineers-who-specialize-in-cbrne-sector/


 

Національний фонд досліджень України, Нідерландська дослідницька рада. Конкурсний відбір на додаткові грантові можливості для українських вчених.
Дедлайн подачі заявок: 8 квітня 2024 р.
https://nrfu.org.ua/news/konkursnyj-vidbir-na-dodatkovi-grantovi-mozhlyvosti-niderlandskoyi-doslidnyczkoyi-rady-nwo-dlya-ukrayinskyh-vchenyh-partnerska-inicziatyva-nwo-nfdu-2023/


The Marfan Foundation. Стипендіальна програма імені Віктора МакКузіка для підтримки постдокторантів, які починають наукову кар'єру в галузі біомедичних досліджень, пов'язаних із синдромом Марфана або будь-якими генетичними захворюваннями аорти чи судин, що входять до сфери інтересів Фонду.
Дедлайн подачі заявок: 31 січня 2024 р.
https://marfan.org/resource-library/victor-mckusick-fellows/


Human Growth Foundation. Програма малих грантів підтримує дослідження людського росту та його порушень. Будуть розглянуті постдокторські дослідження, що стосуються всіх аспектів нормального та аномального росту в біологічній, психологічній та освітній областях.
Дедлайн подачі заявок: 10 травня 2024 р.
https://www.hgfound.org/copy-of-grants


Fondazione IRCCS Nazionale dei TumoriКонкурс Tumori Journal на  високоякісні рукописи, що стосуються передових та інноваційних перспектив у дослідженні та лікуванні раку.
Дедлайн подачі заявок: 23 січня 2024 р.
https://euraxess.ec.europa.eu/jobs/funding/call-papers-advancing-and-innovating-cancer-care                                                 
  

University of Bologna. Пропонується низка можливостей для українських аспірантів, докторантів, дослідників та викладачів, які постраждали від війни в Україні.
https://www.unibo.it/en/university/who-we-are/the-university-of-bologna-for-peace-1/supporting-graduate-students-and-researchers-affected-by-the-Ukrainian-war

Umeå University. Пропонується кілька стипендій для постдокторських заслуг, які дозволяють дослідникам відвідувати університет і проводити незалежні дослідження, щоб отримати право на подальше навчання та академічні посади.

Дедлайн подачі заявок: залежить від обраної стипендії.
https://www.umu.se/en/work-with-us/postdoctoral-scholarships/

MSCA Staff Exchanges 2023. MSCA Staff Exchanges залучає організації з академічного та неакадемічного секторів (включаючи МСП) з усього світу. Надається підтримка міжнародної, міжгалузевої та міждисциплінарної мобільності науково-дослідного персоналу, що веде до передачі знань між організаціями-учасниками.
Дедлайн подачі заявок: 28 лютого 2024 р.

https://marie-sklodowska-curie-actions.ec.europa.eu/calls/msca-staff-exchanges-2023

MSCA COFUND 2023. COFUND підтримує нові або існуючі докторські програми та схеми постдокторських стипендій. Метою акції є поширення кращих практик MSCA, включаючи міжнародну, міжгалузеву та міждисциплінарну наукову підготовку, а також міжнародну та міжгалузеву мобільність дослідників на всіх етапах їх кар’єри.
Дедлайн подачі заявок: 8 лютого 2024 р.

https://marie-sklodowska-curie-actions.ec.europa.eu/calls/msca-cofund-2023  

The Physics Benevolent Fund. Незалежна благодійна організація, яка пропонує фінансову підтримку членам IOP, які стикаються з труднощами. Physics Benevolent Fund може надати підтримку професійним фізикам, які постраждали від війни в Україні. Заявники не зобов’язані бути членами IOP або IPEM, щоб отримати цю допомогу, і можуть подати заявку.

https://www.iop.org/about/support-grants/physics-benevolent-fund?fbclid=IwAR3earNz2sgdluFoxE2JT1-ZLQw1azy9Y8AV8S_Ng0xokudQw0dcR6Qlnb0

#ScienceForUkraine. Ініціатива міжнародної спільноти волонтерів-науковців і студентів з початку війни Росії в Україні. Місія полягає в підтримці української академічної спільноти у виживанні у війні та сприянні безперервності української науки та зміцненню її присутності на міжнародній науковій арені. https://scienceforukraine.eu/


Humboldt Research Fellowship
. Стипендія для дослідників усіх національностей та напрямів досліджень.
https://www.humboldt-foundation.de/en/apply/sponsorship-programmes/humboldt-research-fellowship


Horizon Europe
. Програма фінансування досліджень та інновацій до 2027 року. https://research-and-innovation.ec.europa.eu/funding/funding-opportunities/funding-programmes-and-open-calls/horizon-europe_en


Academic Positions
. Ресурс для пошуку роботи в університетах та та науково-дослідних інститутах світу. https://academicpositions.com/


EURAXESS ESTONIA
. Актуальна інформація про житло, роботу та визнання дипломів дослідників в Естонії. https://www.euraxess.ee/ukraine/ukrainian


Estonian Research Council. Гранти для найму українських дослідників в Естонії. https://www.etag.ee/en/funding/support-for-ukrainian-researchers/

Unfunded List. Комітет по оцінці підготовки проекту до подання заявки на фінансування. https://www.unfundedlist.com/