Редакційний штат

Головний редактор

• Рашківський Володимир Павлович, кандидат технічних наук, доцент (Київський національний університет будівництва і архітектури, Україна).

Заступник головного редактора

• Дєдов Олег Павлович, доктор технічних наук, професор (Київський національний університет будівництва і архітектури, Україна).

Редакційна колегія

• Абрашкевич Юрій Давидович, доктор технічних наук, професор (Київський національний університет будівництва і архітектури, Україна)/
  • Вольченко Олександр Іванович, доктор технічних наук, професор (Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Україна).
  • Гончаренко Дмитро Федотович, доктор технічних наук, професор (Харківський національний університет будівництва та архітектури, Україна).
  • Гришин Володимир Олександрович, доктор технічних наук, професор (Одеська державна академія будівництва і архітектури, Україна).
  • Заміховський Леонід Михайлович, доктор технічних наук, професор (Івано-Франківський національний технічний університет нафти і газу, Україна).
  • Кравець Святослав Володимировоич, доктор технічних наук, професор (Національний університет водного господарства та природокористування, Україна).
  • Кузьмінець Микола Петрович, доктор технічних наук, професор (Національний транспортний університет, Україна).
  • Ловейкін Вячеслав Сергійович, доктор технічних наук, професор (Національний університет біоресурсів і природокориставання України, Україна).
  • Мазуренко Леонід Іванович, доктор технічних наук, професор (Київський національний університет будівництва і архітектури, Україна).
  • Мусійко Володимир Данилович, доктор технічних наук, професор (Національний транспортний університет, Україна).
  • Назаренко Іван Іванович, доктор технічних наук, професор (Київський національний університет будівництва і архітектури, Україна).
  • Науменко Юрій Васильович, доктор технічних наук, професор (Національний університет водного господарства та природокористування, Україна).
  • Сукач Михайло Кузьмич, доктор технічних наук, професор (Київський національний університет будівництва і архітектури, Україна).
  • Ребезнюк Ігор Тарасович, доктор технічних наук, професор (Національний лісотехнічний університет України, Україна).
  • Рогатинський Роман Михайлович, доктор технічних наук, професор (Тернопільський національний технічний університет імені Івана Пулюя, Україна).
  • Почка Костянтин Іванович, доктор технічних наук, професор (Київський національний університет будівництва і архітектури, Україна).
  • Супонев Володимир Миколайович, доктор технічних наук, професор (Харківський національний автомобіле-дорожній університет, Україна).
  • Шатов Сергій Васильович, доктор технічних наук, професор (Придніпровська державна академія будівництва і архітектури, Україна).
  • Франчук Всеволод Петрович, доктор технічних наук, професор (Національний технічний університет "Дніпровська політехніка", Україна).
    • ORCID: 0000-0003-0808-6606
    • Scopus Author ID: 56258586100
    • h-index: 3
  • Яковенко Валерій Борисович, доктор технічних наук, професор (Київський національний університет будівництва і архітектури, Україна).

Міжнародна рада

• Goran Bryntse, ass. prof. (SERO, Borlange, Sweden);
    • ORCID: link
    • Scopus Author ID: link
    • h-index: -
  • Stanislaw Fic, prof., dr hab (Lublin University of Technology, Poland);
    • ORCID: -
    • Scopus Author ID: 56556917200
    • h-index: 7
  • Jerzy Grudzinski, dr hab (University of Life Sciences in Lublin, Poland);
  • Mashkov Viktor, Dr. Tech. Sc., Associate Professor, University J. Evangelista Purkyne in Usti-nad-Labem (Czech Republic).

Менеджер з інформаційного забезпечення

• Міщук Дмитро Олександрович, кандидат технічних наук, доцент (Київський національний університет будівництва і архітектури, Україна).