Про журнал

“Гірничі, будівельні, дорожні та меліоративні машини” ("Mining, Constructional, Road and Melioration Machines" in eng.) (ГБДММ) - це рецензований збірник наукових праць (науковий журнал) в якому публікуються дослідження провідних вчених та науково-технічних фахівців в галузі машинобудування.

Журнал є рецензованим виданням із відкритим доступом в Інтернеті.

Науковий журнал "Гірничі, будівельні, дорожні та меліортивні машини" включено в  Перелік наукових фахових видань України та присвоєно категорію «Б»Наказ МОН України №894 від 10.10.2022 р.

ФАХОВЕ ВИДАННЯ УКРАЇНИ.

В 2024 р. було зереєстрована як засіб медіа інформації: ідентифікатор медіа: R30-02596.

Мета журналу

Метою журналу є представлення та популяризація останніх розробок та досягнень наукових досліджень в Україні та світі для світової спільноти, зокрема, щоб сприяти академічному обміну між Україною та іноземними вченими, інженерами та дослідниками.

Заохочуються оригінальні, інноваційні та нові матеріали, що дають уявлення про використання аналітичного і чисельного моделювання поведінки роботи конструкцій машин і механізмів, взаємодії робочих органів будівельних машин із різними робочими середовищами, впровадження автоматизованих рішень в машинобудуванні, а також результати експериментальних досліджень.

Журнал забезпечує:

  • відкритий доступ;
  • вільне використання матеріалів досліджень із збереженням авторських прав;
  • експертну оцінку публікацій;
  • просування досліджень у світі.

Поточний номер

№ 104 (2024)
					##issue.viewIssueIdentification##
Опубліковано: 2024-12-19

Моделювання робочих процесів

Гірничі та піднімально-транспортні машини

Будівельні машини і технологічне обладнання

Автоматизація і інформаційні технології

Переглянути всі випуски

До складу редакторської колегії журналу входять провідні висококваліфіковані фахівці України: науковці з Києва, Дніпропетровська, Львова, Кременчука, Рівного, Тернополя, Івано-франківська та міжнародні науковці з Польщі та Швеції.

Наукове видання індексується в міжнародних наукометричних базах відкритого доступу: Index Copernicus, Google Scholar, Research Bible, EBSCO, Global Impact Factor, Ingenta cinnect, geoBase, SiS, Si, Ei.

Комп’ютерне верстання: Олександр Марченко, к.т.н., доцент.

Інформаційне забезпечення: Дмитро Міщук, к.т.н., доцент.