Інтелектуальна мультисенсорна система для ідентифікації та оцінки технічного стану електротехнічного обладнання
DOI:
https://doi.org/10.32347/gbdmm2021.97.0501Ключові слова:
джерело енергії, двигун внутрішнього згоряння, автономне електропостачання, мультисенсорна системаАнотація
Сучасний етап розвитку енергетики характеризується широким використанням альтернативних та відновлюваних джерел енергії, вітрогенератори сонячні панелі. Такі системи, як правило, мають надскладну структуру і мають високу питому вартість електроенергії. Наявність поновлюваних джерел енергії дозволяє використовувати їх як окремі, але ефективність та надійність повністю залежать від добових ритмів та пори року. Ці особливості істотно обмежують використання альтернативних джерел енергії як надійного автономного джерела енергії. Наявність надійного резервного джерела живлення на сучасному підприємстві - запорука безпечної та якісної роботи.
Посилання
Denysiuk S. (2021). Assessment of consumers power consumption optimization based on demand side management. EUREKA: Physics and Engineering, (2), 19-31.
Zaichenko S., Kulish R. (2021). Zmenshennia stupeni nevyznache-nosti tekhnichnoho stanu avtonomnoho dzherela zhyvlennia. Prykladni naukovo-tekhnichni doslidzhennia: materialy V mizhnar. nauk.-prak. konf., 5-7 kvit. 2021. Akademiia tekhnichnykh nauk Ukrainy. Ivano-Frankivsk Tom 1, 175-178.
Zaichenko S. (2020). Determination of autonomous electrical energy source technical condition based on an internal combustion engine. 2020 IEEE KhPI Week on Advanced Technology (KhPIWeek). IEEE, 305-308.
Zaichenko S. (2020). Autonomous electric power source energy efficiency improvement by internal combustion engine gases distribution control. 2020 IEEE 7th International Conference on Energy Smart Systems (ESS). IEEE, 262-265.
Zaichenko S. (2020). Substantiation of diagnostic parameters of autonomous sources of electric energy on the basis of the internal combustion engine at development of system of technical diagnostics. POWER ENGI-NEERING: economics, technique, ecology, No.3, 29-34.
Saraoğlu H. M. Elektronik burun teknolojisi ve uygulama alanlari, 2008.
Saraoğlu H. M., A. O. Selvi, İnsan Nefesin-den (2014). Kandaki Glikoz ve HbA1c Değerlerinin Elektronik Burun Kullanılarak Belirlenmesi, 18. Biyomedikal Mühendisliği Ulusal Toplantısı (BİYOMUT 2014)
Saraoğlu H. M. ve Koçan M. (2010). “Di-yabetli Kan Glukoz değerinin Nefes Ko-kusundan QCM Sensör Tabanlı Elektronik Burun Kullanılarak Belirlenmesi”, 15. Biyomedikal Mühendisliği Ulusal Toplantısı (BİYOMUT 2010)
Saraoğlu H. M., Selvi A. O. (2014). Determination of glucose and Hba1c values in blood from human breath by using radial basis function neural network via electronic nose. 2014 18th National Biomedical Engineering Meeting. IEEE, 1-4.
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2021 Стефан Зайченко, Наталія Жукова, Дмитро Яковлєв, Вадим Шаленко, Борис Корнійчук
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Право авторства належить авторам статей. Невиключні права на першу публікацію матеріалів статті автори передають редакції журналу «Гірничі, будівельні, дорожні та меліоративні машини» на умовах угоди з авторами згідно ліцензії Creative Commons CC BY 4.0. При цьому авторри мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Запозичення матеріалів повністю або частково можливе з посиланням на вихідні дані журналу з обов'язковою вказівкою правовласника та імен авторів статей. При створенні на основі опублікованих у журналі статей нових матеріалів, цитуванні або перекладі фрагментів статей з метою їхнього цитування необхідно посилатися на першоджерела з дотриманням правил цитування.
Автори, які публікуються в цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- автори зберігають за собою авторські права на роботу та передають журналу право першої публікації разом із роботою, одночасно ліцензуючи її на умовах Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим поширювати цю роботу з обов'язковим зазначенням авторства цієї роботи та посиланням на оригінальну публікацію у цьому журналі.
- автори зберігають за собою право укладати окремі додаткові контрактні угоди на неексклюзивне розповсюдження версії роботи, опублікованої в цьому журналі (наприклад, розмістити її в університетському сховищі або опублікувати її в книзі), з посиланням на оригінальну публікацію в цьому журналі.
- авторам дозволяється розміщувати їх роботу в мережі Інтернет (наприклад, в університетському сховищі або на їхньому персональному веб-сайті) до і під час процесу розгляду її даним журналом, оскільки це може призвести до продуктивного обговорення, а також до більшої кількості посилань на дану опубліковану роботу (Дивися The Effect of Open Access).
Дозвіл на повторне використання визначається наступною користувальницькою ліцензією:
- Creative Commons Attribution (CC BY 4.0): дає можливість іншим поширювати і копіювати статтю, створювати уривки, реферати та інші виправлені версії, адаптації або похідні роботи зі статті (наприклад, переклад) для включення в колективну роботу (наприклад, монографію), для пошуку тексту або даних в статті, навіть в комерційних цілях, за умови, що вони вказують автора (ів), не змінюють статтю в такий спосіб, щоб завдати шкоди честі або репутації автора.