Сьома міжнародна науково-практична конференція «Transfer of Innovative Technologies 2021»

Автор(и)

DOI:

https://doi.org/10.32347/gbdmm.2021.98.0601

Ключові слова:

науково-практична конференція, трансфер інноваційних технологій, інтеграція фахівців, конкурсна програма

Анотація

З 19 по 20 травня у Київському національному університеті будівництва і архітектури проведено VII міжнародну науково-практичну конференцію «Transfer of Innovative Technologies 2021». На ній були представлені креативні ідеї, інноваційні проекти й практичні розробки в галузях будівництва, архітектури, розв’язання нагальних проблем інженерії й проектування об’єктів, захисту навколишнього середовища, сучасні тенденції в інформаційних технологіях та ін. На конференції, яка відбувалась в режимі відеоконференцзв’язку, прийняли участь вітчизняні науковці, викладачі та студенти навчальних закладів, представники виробництв, відомі фахівці країн світу. Усього подано 128 заявок від півтори сотні учасників, у тому числі 15 іноземних з Австралії, Польщі, Словаччини, США, Казахстану, Німеччини, Китаю.

Конкурсна комісія визначила кращі роботи в номінаціях: Презентація, Інноваційний проект, Публікація, відзначила Дипломами преможців 2021 року. Учасники отримали Сертифікати, а найактивніші − Подяки за проведену роботу, міжнародні наукові зв’язки та організаційну підтримку форуму. В Збірнику матеріалів конференції (онлайн) та в журналі «Transfer of Innovative Technologies», Vol.4, No.1 опубліковано препринт статті, а презентації учасників – на сайті конференції. Кращі роботи рекомендовано до публікації в міжнародних наукових журналах Transfer of Innovative Technologies, Підводні технології: промислова та цивільна інженерія. Прийнято рішення щодо підготовки й проведення наступного форуму в 2022 році, залучення до інноваційної діяльності креативних учасників та нових установ, подальшої інтеграції у світовий науковий простір. Оргкомітет дякує всім за представлені матеріали та впровадження інноваційних технологій у життя!

Біографія автора

Михайло Сукач, Київський національний університет будівництва і архітектури

Професор кафедри

Посилання

Михайло Сукач Сьома міжнародна науково-практична конференція «Transfer of Innovative Technologies 2021»

##submission.downloads##

Опубліковано

2021-12-30

Як цитувати

Сукач, М. (2021). Сьома міжнародна науково-практична конференція «Transfer of Innovative Technologies 2021». Гірничі, будівельні, дорожні та меліоративні машини, (98), 55–63. https://doi.org/10.32347/gbdmm.2021.98.0601

Номер

Розділ

Інформація