Аналіз умов створення сучасного виробництва
DOI:
https://doi.org/10.32347/gbdmm.2024.104.0501Ключові слова:
підприємництво, менеджмент, організація виробництва, прибуток, позика, відсоткова ставкаАнотація
Розвиток ринкових відносин встановлює погляд на підприємство як інструмент підприємництва. Законодавство визначає підприємство як самостійний господарюючий статутний суб'єкт, що має права юридичної особи і здійснює виробничу, науково-дослідну і комерційну діяльність з метою одержання прибутку. Закон про підприємництво визначає, що підприємництво - це систематична діяльність з виробництва продукції, виконання робіт, надання послуг та заняття торгівлею з метою одержання прибутку, що передбачає самостійну ініціативу та значний ступінь власного ризику. В умовах конкуренції така ціль потребує постійного пошуку або створення нових ринкових можливостей для виготовлення продукції або надання послуг. Підприємство як організація має складну структуру: значну кількість працівників, та систему відношень. Тоді з'являється потреба у спеціалістах з особливою кваліфікацією, що здатні цілеспрямовано впливати на працівників, здійснювати управління, координацію, мотивацію і контроль для досягнення цілей підприємства. Підприємець - це особа, яка свідомо йде на ризик при створенні нової організації, або впровадженні нової ідеї або послуги. У даній статті наведено як самостійно знаходити нові ринкові можливості для підприємства, обґрунтовувати заходи модифікації діяльності підприємств в умовах конкуренції, створювати сучасний стиль керівництва у поєднанні ресурсів, повноважень, психології відношень, динамізму зовнішнього середовища, використовувати інноваційні можливості, оперативне приймання рішення, прогнозувати розвиток організацій, орієнтуватися у спеціальній літературі з питань підприємства, маркетингу, менеджменту, застосовувати сучасні комп'ютерні технології управління. На сьогоднішній день для створення підприємницької діяльності існують багато аспектів. Створення фізичної особи підприємниць (ФОП), створення бізнес стратегії підприємства, залучення рекламних агентів для успішних продажів виготовленої продукції, облаштування приміщення для виготовлення і зберігання продукції.
Посилання
Kinash I. P., Miki-bale N. Ye. (2020). Man-agement and entrepreneurship: Lecture notes, Ivano-Frankivsk, IFNTUNG publ., 231. http:// elartu.tntu.edu.ua/handle/lib/42753
Bushuev S. D., Bushuev D. A., Bushueva V. B., Puziychuk A. V., Yakovenko V. B. (2023). Cognitive mechanisms for controlling folding systems: monograph. Kiev, Ukrainian Associa-tion of Project Management, 376. http:// nbuv.gov.ua/UJRN/Uprv_2009_3_3.
Naidu N. V. R. (2008). Management and En-trepreneurship. I. K. International Pvt Ltd.
Pshik-Kovalska O. O., Kovalsky O. I. (2022). Peculiarities of personnel management in the minds of the military camp. Management and entrepreneurship in Ukraine: stages of for-mation and development problems, No. 2 (8), 88–93. https://science.lpnu.ua/sites/default/files/ jour-nalpaper/2022/dec/29509/220972maket-92-97.pdf
Robert D. Hisrich, Veland Ramadani. (2017). Effective Entrepreneurial Management. Strate-gy, Planning, Risk Management and Organiza-tion. Springer Cham. 230. https://doi.org/10. 1007/978-3-319-50467-4.
Company information overview. https://diia. gov.ua/services/reyestraciya-fop
Company information overview. https://nabu. ua/ua/vsi-banki-ukrayini.html
Company information overview. https://privat-bank.ua
Company information overview. https://sense-bank.ua
Company information overview. https://www. oschadbank.ua
Company information overview. https://raiffeisen.ua
Company information overview. https://www. pumb.ua
Bushuev S. D., Bushueva N. S. (2009). Formation of value in the activity of project-oriented organizations. Project management and development of production, No.3(31). 5-14. http:// www.pmdp.org.ua/images/Journal/31/09bsdpoo.pdf
Company information overview. https://www. autodesk.com
##submission.downloads##
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Авторське право (c) 2024 Valeriy Yakovenko, Sergey Oryschenko, Viktor Oryschenko
![Creative Commons License](http://i.creativecommons.org/l/by/4.0/88x31.png)
Ця робота ліцензується відповідно до Creative Commons Attribution 4.0 International License.
Право авторства належить авторам статей. Невиключні права на першу публікацію матеріалів статті автори передають редакції журналу «Гірничі, будівельні, дорожні та меліоративні машини» на умовах угоди з авторами згідно ліцензії Creative Commons CC BY 4.0. При цьому авторри мають право укладати самостійно додаткові угоди, що стосуються неексклюзивного поширення роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом, але за умови збереження посилання на першу публікацію статті в цьому журналі.
Запозичення матеріалів повністю або частково можливе з посиланням на вихідні дані журналу з обов'язковою вказівкою правовласника та імен авторів статей. При створенні на основі опублікованих у журналі статей нових матеріалів, цитуванні або перекладі фрагментів статей з метою їхнього цитування необхідно посилатися на першоджерела з дотриманням правил цитування.
Автори, які публікуються в цьому журналі, погоджуються з такими умовами:
- автори зберігають за собою авторські права на роботу та передають журналу право першої публікації разом із роботою, одночасно ліцензуючи її на умовах Creative Commons Attribution License, яка дозволяє іншим поширювати цю роботу з обов'язковим зазначенням авторства цієї роботи та посиланням на оригінальну публікацію у цьому журналі.
- автори зберігають за собою право укладати окремі додаткові контрактні угоди на неексклюзивне розповсюдження версії роботи, опублікованої в цьому журналі (наприклад, розмістити її в університетському сховищі або опублікувати її в книзі), з посиланням на оригінальну публікацію в цьому журналі.
- авторам дозволяється розміщувати їх роботу в мережі Інтернет (наприклад, в університетському сховищі або на їхньому персональному веб-сайті) до і під час процесу розгляду її даним журналом, оскільки це може призвести до продуктивного обговорення, а також до більшої кількості посилань на дану опубліковану роботу (Дивися The Effect of Open Access).
Дозвіл на повторне використання визначається наступною користувальницькою ліцензією:
- Creative Commons Attribution (CC BY 4.0): дає можливість іншим поширювати і копіювати статтю, створювати уривки, реферати та інші виправлені версії, адаптації або похідні роботи зі статті (наприклад, переклад) для включення в колективну роботу (наприклад, монографію), для пошуку тексту або даних в статті, навіть в комерційних цілях, за умови, що вони вказують автора (ів), не змінюють статтю в такий спосіб, щоб завдати шкоди честі або репутації автора.